Dagtocht

Eén dag op excursie.

Busreis

Op stap met een luxe touringcar.

Nederland

Gelderland.

Nederland

Suzie's Farm ontdekkingstocht

vanaf € 72,-

Prijs per persoon

Excursie

U wordt ontvangen met koffie en  apelgebak op de boerderij het Westendorp . 

Ga op ontdekkingsreis in het Internationale Theepottenmuseum  waar je duizenden kunstwerken vind als theepot. Verzamelobjecten, niet bedoeld voor gebruik.  Tijdens je wandeling door de verschillende ruimtes ga je op safari, naar de dierentuin, bewonder je vele hondenrassen en Engelse karakters uit de verhalen van Dickens. Ook voor liefhebbers van auto’s, motoren, tractoren en zelfs kinderwagens is er veel te zien. Laat je verrassen door de verscheidenheid!


Follybos

Na de musea ga je te per treintje naar het Follybos , waar je bouwwerken ziet die geen functie hebben. Het kan gaan om grappige of opvallende bouwwerken. Bij de bouw van een folly is veel creativiteit gebruikt. In Suzie’s follybos staan meerdere folly’s die zijn gebouwd met het doel om mensen te verrassen. Laat je fantasie de vrije loop gaan.

Suzie's Farm

Vervolgens rijden we naar Suzie’s Farm ( 8 km vanaf locatie). Hier staat een lunchbuffet of stamppotbuffet voor u klaar  (afhankelijk van tijdindeling)

Het ontstaan van de boerderij zal verteld worden en uiteraard kunt u de landwinkel bezoeken.

Inbegrepen in groepsdagreis

  • Busreis vanaf opstartplaats 
  • Entree Theepottenmusuem, verzamelmuseum en Follybos
  • Ontvangst met koffie, thee en appelgebak 
  • Bezoek aan de boerderij
  • Lunch of buffet met 1 drankje

Offerte